Smaller Default Larger

Святкування празника свящ. Йосафата у Володимирі-Волинському

25 листопада 2012 р., в Монастирі св. Йосафата у м. Володимирі-Волинському, відбулися святкування празника Священномученика Йосафата.

Урочисту Святу Літургію в цей день очолив та виголосив під час неї проповідь Впр. о. Дам’ян Кастран ЧСВВ, Ігумен Гошівського монастиря. З головним служителем співслужив Протоігумен Впр. о. Павло Райчинець ЧСВВ, який приїхав на свято з Провінції Святого Миколая, що на Закарпатті та Провінційний Радник Провінції Найсвятішого Спасителя Впр. о. Макарій Флячок ЧСВВ. Також, Літургію співслужили Настоятель монастиря св. Йосафата – Впр. о. Ілля Сірук ЧСВВ, попередній довголітній Настоятель цього Монастиря – о. Терентій Довганюк ЧСВВ, Ігумен Луцького монастиря о. Терентій Цапчук ЧСВВ, Настоятель Боронявського монастиря Провінції Св. Миколая о. Тарас Іванина ЧСВВ, Віце-ректор ВІФБС о. Йоан Школик ЧСВВ, о. Севастіян Бондаренко ЧСВВ з Червоноградського монастиря, диякон Роман Мельник ЧСВВ та інші священики.

У святкуваннях брали участь також студенти Василіянського Інституту Філософсько-Богословських Студій з Брюхович.

Вшанувати свящ. Йосафата прибули до Монастиря члени Апостольства Молитви з різних довколишніх місцевостей, а також численна молодь під проводом бр. Августина Векляка ЧСВВ, яка вшановувала Святого й під час нічних чувань напередодні свята.

Завершилися святкування спільною екскурсією для паломників по місті Володимирі-Волинському, у якому, близько 1580 року, народився святий Йосафат. В цьому місті, в дитинстві, Святий отримав чудодійну іскру, що впала до його серця з Чудотворного Розп’яття та заплила його безмежною любов’ю до Бога і Церкви.

о. Франціск Онисько ЧСВВ
ФОТОГРАФІЇ З ПОДІЇ: 

УСПЕНСЬКИЙ СОБОР У М. ВОЛОДИМИРІ-ВОЛИНСЬКОМУ (УПЦ МП)

Протоігумен о. Павло Райчинець ЧСВВ та Родина Мельників з м. Володимира-Волинського

 

Протоігумен о. Павло Райчинець ЧСВВ перед Хрестом св. Йосафата в Успенському соборі

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

НОВИНИ ЦЕРКВИ

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції