Smaller Default Larger

Молодь Боронявського монастиря взяла участь у зустрічі «Taize» у Львові

15 лютого 2013 р., молодь, що згуртована при Боронявському монасті Отців Василіян, взяла участь у зустрічі в дусі «Taize», яка відбувалася в Душпастирському осередку бл. Йоана Павла II у м. Львові.

Такі зустрічі проводяться тут кожної пʼятниці о 18:30; в їхню програму входить: спів канонів «Taize» (медитаційні тексти), роздуми над Словом Божим, медитація згідно з програмою «Року Віри». Місце зустрічі: каплиця Українського Католицького Університету, вул. Хуторівка, 35 А.

Для молоді, що при Монастирі Отців Василіян у Бороняві, участь у згаданій зустрічі була довгоочікуваною мрією, яка здійснилася, зокрема, завдяки о. Мелетію Рішку ЧСВВ. Учасники цієї події діляться з нами своїми враженнями і натхненнями:

«Молоді серця тягнуться до Господа»

«Бог – це мабуть найпрекрасніше,

чого прагне молоде серце…»

Анжела, учасник зустрічі.

«Наша подорож була надзвичайно цікавою, захопливою і повчальною.

Їхали ми до Львова та повертались звідти на електричці. Хоч ми й їхали довго, але час пролетів непомітно і весело. Також варто згадати і один не дуже веселий момент, коли електричка зупинилась через брак електричного струму. Хоч незабаром цю неполадку було усунено.

Приїхавши, ми отримали море емоцій та вражень від старовинного міста Лева. Сівши на маршрутку, попрямували до місця, де була запланована молитовна зустріч в дусі «Taize». Ніхто не знав, що очікувати від цієї зустрічі, але після того, як отець Григорій привітно зустрів нас в Католицькому Університеті (УКУ), ми відчули теплоту цієї особливої молитви, яку молодь вже довший час практикує по цілому світі. Наша спільнота отримала приємне враження від розмови з Богом на різних мовах. Навіть не розуміючи їх, ми відчували присутність Божої Любові.

Завдяки цій молитовній зустрічі, кожен із нас ще більше переконався, що іноді зустрівшись з Богом краще мовчати, аніж багато говорити пустих слів. А ще ми навчились дякувати Йому за Жертву, «пролиту» за нас на Хресті. Година молитви пролетіла, мов одна хвилина. Стоячи на колінах, любов настільки переповняла наші серця, що хотілось поділитися нею з кожною молодою людиною, яка перебуває далеко від Бога.

Ніченькою темною, прочекавши 3 години автобуса не на тій зупинці, ми, все ж таки, з іншої зупинки добрались до смт. Брюховичів, де й заночували. Наші брати – василіяни, які навчаються у Василіянському Інституті радо прийняли нас, нагодували і ми з новою силою поїхали знову до Львова, щоб насолодитися старовинною архітектурою славетного міста.

Там побували ми на Високому Замку, у старовинних церквах, у Музеї Шоколаду і просто погуляли по центру міста. Але між старовинною архітектурою Львова, особливе місце займає фігура Пречистої Діви Марії, до якої кожного дня приходить молодь з різними потребами, подяками і просто молитвою. Тому і ми не могли покинути Львів без зустрічі з нашою Матір’ю.

Перекусивши трохи, ми з посмішкою на обличчі та любовю в серці вирушили до рідного Закарпаття.

Упродовж цієї зустрічі, всі були стривожені і водночас щасливі, вона принесла для нас багато нового, показала, що з Господом Богом можливо все. Саме тому, ми хочемо організувати таку молитовну зустріч при нашому Боронявському монастирі».

Молодіжна спільнота

при Боронявському монастирі Отців Василіян

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

НОВИНИ ЦЕРКВИ

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції