Smaller Default Larger

«Хто насправді пізнав Ісуса, той не може не ділитися цим досвідом»

«Коли людина насправді пізнає Ісуса Христа та вірує в Нього, то досвідчує Його присутність у своєму житті та силу Його воскресіння, і не може не передавати цей досвід іншим» – на цьому наголосив Папа Франциск, промовляючи до вірних, які зібралися на площі Святого Петра у Ватикані, щоб помолитися разом з ним Богородичну молитву «Царице Неба».

В Церкві латинського обряду цього дня була третя неділя Пасхи, в яку читається уривок з Діянь Апостолів, що розповідає про проповідування Апостолів у Єрусалимі, і саме його коментував Святіший Отець.

Папа пригадав, що первосвященики та старші міста наказали Апостолам не проповідувати ім’я Ісуса, пригрозивши ув’язненням та іншими карами, на що ті відповіли: «Слід більше слухати Бога, ніж людей». Де ж вони знаходили сили для цього свідчення, з чого випливала їхня радість та відвага? Адже, як відомо, це були прості люди. «Зрозуміло, – сказав Святіший Отець, – що лише присутністю з ними Воскреслого Господа та дією Святого Духа можна пояснити цей факт». Адже, за його словами, їхня віра ґрунтувалася на дуже сильному та особистому досвіді померлого та воскреслого Христа, що «вони вже нічого і нікого не боялися». І це залишається дійсним для Церкви всіх часів, і для нас. Людина, яка насправді зазнала досвід зустрічі з Ісусом, не може не ділитися цим з ближніми. «А якщо зустрічає перешкоди і нерозуміння, то поводиться, як Ісус під час страстей: відповідає любов’ю та силою істини», – наголосив Папа Франциск, запросивши вірних молитися до Богородиці за переслідуваних християн та за те, щоб Церква в усьому світі відважно звіщала Христове Воскресіння, даючи дійсне та переконливе свідчення.

За матеріалами: uk.radiovaticana.va

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції