Smaller Default Larger

Зустріч єпископів Східних Католицьких Церков Європи

17-20 жовтня 2013 р., у словацькому місті Кошице, на запрошення місцевого греко-католицького Єпарха Мілана Хаутура, відбувався зʼїзд європейських католицьких єпископів східного обряду, на тему «Євангелізація культури – інкультурація Євангелія».

У підсумковому посланні східних єпископів Європи, присвяченому зустрічі, читаємо, що Церква, «хоч і не ототожнюється з жодною культурою, однак, усвідомлює важливість діалогу з культурами, присутніми на Європейському континенті. Звіщення Христа поза історією – немислиме, – йдеться далі. – Навіть більше, зустріч Христа з історією породжує культуру – культуру життя».

Згадана тема, як і місце проведення зустрічі, були пов’язані з тим, що Кошице у 2013 році проголошене «Культурною столицею Європи».

В контексті «Року віри» та згадуючи про 1150-річчя початку євангелізаційної місії на цих землях Апостолів слов’ян святих Кирила і Методія, тридцятка ієрархів східних обрядів дискутували про те, як Євангеліє стає культурою у сьогоденні.

Наступна щорічна зустріч східних католицьких єпископів Європи відбудеться через рік у Львові і буде присвячена 25-річчю виходу УГКЦ з підпілля в тодішньому Радянському Союзі.

За матеріалами: uk.radiovaticana.va

Фото: www.tkkbs.sk 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції

 

Авторські права 2020 © Провінція Святого Миколая. Василіянський Чин Святого Йосафата в Україні. Усі права захищені.