Smaller Default Larger

Свято Преображення Господнього у Малоберезнянському василіянському монастирі

 

 18-19 серпня у Святомиколаївському монастирі оо. Василіян в с. Малий Березний пройшли святкування празника Переображення Господнього, які були присвячені 1030-літтю хрещення Київської Русі святим рівноапостольним київським князем Володимиром Великим.

 З цієї нагоди у нашому храмі відбулися різні богослужіння. Зокрема, 18 серпня, напередодні свята, Вечірню та Св. Літургію відправив о. Лука Буняк, ЧСВВ. Йому співслужив о. Йосиф Будай, ЧСВВ, вислужений Протоігумен Провінції Найсвятішого Спасителя оо. Василіян в Україні Львівського монастиря св. Онуфрія. Хресну дорогу провадив уже згадуваний о. Йосиф. У дуже простій, наповненій життєвими історіями конкретних людей та свого власного духовного життя, проповідник крок за кроком відкривав тему Переображення Господнього.

Після хресної дороги, на відпустовій площі, о. Мелетій Рішко, ЧСВВ та молодь, яка прибула на свято, провели нічні чування у стилі молитви Тезе.

19 серпня Утреню та Акафіст до Ісуса Христа відправив о. Михайло Станко, ЧСВВ, Настоятель Малоберезнянскього монастиря. Після, у монастирському храмі була відслужена Урочиста Божественна Літургія, яку очолив о. Андрій Белеканич, ЧСВВ, Протоігумен Провінції Святого Миколая оо. Василіян в Україні. Йому співслужив уже згадуваний, о. Йосиф, який виголосив Слово Боже до народу. Декілька отців упродовж Служби Божої сповідали. Своїм чудовим співом богослужіння прикрасив парафіяльний хор, що діє при василіянському Монастирі Св. Михаїла у с. Імстичеві.

Після Св. Літургіі, о. Протоігумен звернувся до присутніх з привітанням та подякою. Свято завершилося многоліттям, освячення плодів та мируванням.

 

  • Повідомив: о. Лука Буняк, ЧСВВ

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції