Smaller Default Larger

Генеральна канонічна візитація у Боронявському монастирі

 

3-4 грудня 2018 р. Б., в Монастирі Отців Василіян у с. Бороняві, відбулася Генеральна канонічна візитація, яку провів Протоархимандрит Василіянського Чину Св. Йосафата – Всесвітліший Отець Ґенезій Віомар.

Візитація розпочалася ввечері 3 грудня спільною зустріччю у монастирській каплиці. Опісля Візитатор провів особисту розмову з Настоятелем монастиря та кожним ченцем, запізнавшись з актуальним станом цієї монашої спільноти, її служінням, потребами й проблемами.

На даний час в Боронявському монастирі виконують своє служіння троє ієромонахів:

  1. о. Тарас Іванина ЧСВВ – Настоятель
  2. о. Павло Райчинець ЧСВВ
  3. о. Даниїл Дербаль ЧСВВ

 

На завершення Візитації о. Протоархимандрит представив спільноті свої загальні висновки і вказівки, подякував за ці спільно проведені дні і спільну молитву, уділив апостольське благословення та окропив свяченою водою.

 

 

  • Примітка: Всесвітліший Отець Протоархимандрит Ґенезій Віомар ЧСВВ проводить Генеральну канонічну візитацію у Провінції Св. Миколая в Україні з 4 по 8 грудня, відвідуючи кожну чернечу спільноту Провінції.

Метою Візитації, згідно Правил ЧСВВ, є «перевірка чернечого ладу і дисципліни та їхнє відновлення там, де це потрібно» (Статут ЧСВВ, правило 312, § 1).

Завершиться візитація спільною зустріччю ченців Провінції з отцем Протоархимандритом в Осідку Провінції (Малоберезнянський монастир), в суботу 8 грудня.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції