Smaller Default Larger

Празник Воздвиження Хреста Господнього у Боронявському монастирі

 

27 вересня 2019 р., в Боронявському монастирі Отців Василіян була відслужена святкова Божественна Літургія з нагоди храмового празника Воздвиження Хреста Господнього.

Очолив Літургію та виголосив під час неї святкову проповідь о. Йоан Школик ЧСВВ – Протоігумен Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні, у співслужінні з Настоятелем Боронявського монастиря о. Тарасом Іваниною ЧСВВ, Настоятелем Імстичівського монастиря о. Павлом Кречуном ЧСВВ, ієромонахом Малоберезнянського монастиря о. Еммануїлом Хмарою ЧСВВ й священиками Мукачівської греко-католицької єпархії.

Участь у проведенні святкових богослужінь та уділенні святих Тайн взяли ченці Провінції Св. Миколая та Василіянського Інституту з Брюхович (Львів) й також місцеві ієромонахи, а святкову Літургію співав Боронявський парафіяльний хор.

Після Літургії відбувся потрійний обхід монастирського храму з читанням Євангелія та окропленням свяченою водою, після чого прозвучало многоліття, подяка Настеятеля монастиря з нагоди цього святкування, а також мирування.

 

*******

 

 

 

 

 

*******

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

НОВИНИ ЦЕРКВИ

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції