Smaller Default Larger

Вшанування Святого Священномученика Йосафата

 

25 листопада 2019 р. Б., в осідку Провінції Св. Миколая відбулися святкові богослужіння з нагоди празника Св. Священномученика Йосафата, які очолив Протоігумен о. Андрій Белеканич ЧСВВ, у співслужінні з ієромонахами Малоберезнянського монастиря: о. Лукою Буняком ЧСВВ та о. Мелетієм Рішком ЧСВВ.

Під час Літургії Протоігумен виголосив святкову проповідь, у якій заохотив наслідувати геройський приклад життя Св. Йосафата.

На завершення святкового Богослужіння, Василіяни проказали молитву до Ісуса Христа перед образом свого Покровителя з нагоди його вшанування, а також заспівали молитву за Україну і пісню до «апостола єдності».

Протоігумен також висловив слово подяки та привітання з нагоди цього свята, яке скерував насамперед до ченців Провінції Св. Миколая, яка належить до Василіянського Чину Св. Йосафата.

Подяка також була висловлена усім співбратам по Чину, парафіянам і добродіям монастирів Провінції та усім людям доброї волі.

З нагоди вшанування цього Святого нашої Церкви, у монастирі проводилась «триднівка», яку служив о. Мелетій Рішко ЧСВВ, пригадуючи для вірних життя і подвиг Св. Йосафата й заносячи до нього «молитву єдності».

 

 *******

 

 

*******

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції