Smaller Default Larger

Відвідини Провінції Св. Стефана в Угорщині

 

22-23 лютого 2020 р. Б., Протоігумен Провінції Св. Миколая в Україні о. Франціск Онисько ЧСВВ, відвідав Василіянський монастир у Марія Повчі, де зустрівся з Ченцями Провінції Св. Стефана в Угорщині, опіка над якими, після Провінційної Капітули стала одним з його обов’язків.

У Маріяповчанському монастирі Протоігумен зустрівся із місцевою спільною, як також з тими отцями, які проживають в інших місцях Угорщини.

В неділю у Монастирі відбулася також зустріч з Владикою Авелем Сочкою, ЧСВВ, Єпархом Ньїредьгазьким, після якої Протоігумен був запрошений Єпископом на спільне богослужіння. Разом з цим, у храмі перед вірними відбулося представлення Вищого настоятеля для місцевих Василіян.

Цими днями у Марія Повчі проводилися духовні вправи для «третього» василіянського чину, який свого часу згуртував о. Василь Ракацький ЧСВВ, а опісля провід над ним перейняв теперішній Владика Авель. При цій нагоді, Протоігумен за участю Єпископа познайомився з головою даного мирянського згуртування й іншими його представниками під час спільного обіду.

На завершення цього візиту, у монастирі відбулася братня зустріч, на якій був також присутній Владика Мілан Лах, ТІ, правлячий єпископ Пармської єпархії у США.

Супроводжував Протоігумена у цій поїздці о. Кипріян Зейкан ЧСВВ, докторант Папської Академії Св. Альфонса у Римі.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції