Smaller Default Larger

Відвідини осідку Провінції Найсвятішого Спасителя та Василіянського інституту філософсько-богословських студій

 

26-27 лютого 2020 р. Б., Протоігумен Провінції Св. Миколая в Україні відвідав осідок Провінції Найсвятішого Спасителя та Василіянський Інститут Філософсько-Богословських Студій.

В осідку згаданої Провінції, що розміщений у Монастирі Св. Онуфрія у м. Львові, Протоігумен о. Франціск Онисько ЧСВВ зустрівся з Протоігуменом о. Йоаном Школиком ЧСВВ (Провінція Найсвятішого Спасителя в Україні) та Протоігуменом о. Миколаєм Козіцьким ЧСВВ (Провінція Покрови Пресвятої Богородиці в Польщі).

Протоігумени провели у ці дні братню зустріч, під час якої також обговорили подальшу співпрацю між Провінціями та поділилися актуальними справами, напрямками та викликами, які на даному етапі постають перед Василіянами.

У Василіянському Інституті Філософсько-Богословських студій (смт. Брюховичі – м. Львів), Протоігумен о. Франціск взяв участь у зібранні Вченої Ради, яка тут проводилася після обіду 27 лютого, під час якої запізнався з навчальним процесом першого півріччя 2019-2020 р., як також з успішністю студентів і актуальними семінарійними справами.

Опісля, Протоігумен у супроводі Провінційного секретаря о. Луки Буняка ЧСВВ та за участю Ректора ВІФБС о. Пантелеймона Трофімова ЧСВВ, зустрівся із чотирма студентами Провінції Св. Миколая, які навчаються в даному інституті. Це бр. Домінік Костак ЧСВВ (5-ий курс), бр. Теодосій Онисько ЧСВВ (3-ій курс), бр. Миколай Костак ЧСВВ та бр. Христофор Юрик ЧСВВ (2-ий курс).

 

м. Львів - Монастир Св. Онуфрія - 27 лютого 2020 р. Б.

*******

 

смт. Брюховичі - Василіянський інститут - 27 лютого 2020 р. Б.

******

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції