Smaller Default Larger

Великопосні реколекції та вшанування 150-ї річниці від Дня народження світлої пам’яті о. Йоакима Хоми, ЧСВВ у Малоберезнянському монастирі

 

З 1-го по 8-ме березня 2020 року в Малоберезнянському монастирі Святого Миколая уже традиційно відбулися Великопосні реколекції, які цьогоріч провів для нас о. Артемій Новіцький, ЧСВВ, з м.Жовкви, що на Львівщині.

 

Упродож тижня ми роздумували над темою «Євангельські блаженства».

Щодня Святу Літургію відвідувала велика кількість людей, які мали змогу примиритися з Богом у Святій Тайні Покаяння (Сповіді), зустрітися з Христом у Пресвятій Євхаристії, спільно молитися та роздумувати над уривками зі Святого Письма. Духовні науки принесли кожному із нас свої плоди. Ми мали змогу задуматися над тим, як треба жити, щоб осягнути «щасливого життя», яке Христос пообіцяв усім, хто виконуватиме Його настанови. Реколекції закінчилися сьогодні, 8 березня, Урочистою Святою Літургією, по закінченні якої Адміністратор Малоберезнянської парафії о. Лука Буняк, ЧСВВ, висловив щиру подяку духовному Отцеві за Його добре пастирське слово та побажав, щоб Господь і надалі провадив служіння й життя о. Артемія. Також, зі словами подяки поспішили й наймолодші парафіяни монастиря, які звернулися до Отця поетичними словами та подарували квіти.

Наприкінці було відправлено Панахиду за упокій душі о.Йоакима Хоми, ЧСВВ, Протоігумена Провінції Святого Миколая, за період служіння якого відбулася реформа оо. Василіян на Закарпатті. Опісля, відбулося многолітня та кроплення свяченою водою.

  • Марина Цинканич

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції