Smaller Default Larger

Зустріч з Апостольським Нунцієм в Україні

 

12 березня 2020 р. Б., в Апостольській Нунціатурі у м. Києві відбулася зустріч Протоігумена Провінції Св. Миколая в Україні о. Франціска Онисько ЧСВВ та його Ради з Апостольським Нунцієм в Україні Його Преосвященством Клаудіо Ґуджеротті.

Разом з Апостольським Нунцієм, у зустрічі також взяв участь Перший секретар Апостольської Нунціатури в Україні Монсеньйор Себастіано Санна.

Разом з Протоігуменом Василіянську Провінцію Св. Миколая представляли:

  • Провінційний вікарій о. Даниїл Дербаль ЧСВВ
  • Провінційний радник о. Полікарп Погоріляк ЧСВВ
  • Провінційний секретар о. Лука Буняк ЧСВВ

На початку Апостольський Нунцій звернувся до Отців Василіян із своїм словом, в якому підкреслив важливу роль Василіянського Чину у Церкві та відзначив глибоку вірність Святішому Отцеві, яку завжди засвідчували Василіяни, згадавши визначних осіб цього східного Чернецтва папського права.

Зі свого боку Протоігумен представив новообрану Управу Провінції Св. Миколая та пріоритетні напрямки її діяльності на наступне чотириріччя, які були визначені нещодавно завершеною Провінційною Капітулою.

Крім того Протоігумен також наголосив, що крім трьох обітів Послуху, Чистоти і Убожества, Ченці даної василіянської Провінції складають теж обітницю постійної вірності і підлеглості Христовому Намісникові та усвідомлюють важливість живого зв’язку з Апостольським Нунцієм, який є Представником Римського Архієрея. Отож з нагоди завершення згаданої Капітули, Ченці Провінції Св. Миколая прибули до Апостольського Нунція аби виразити цю свою вірність Святішому Отцеві та попросити Його Апостольського благословення для сповнення їхньої місії у Церкві Христовій в Україні.

Опісля відбулося обговорення різних питань пов’язаних із харизмами Василіянського Чину та пріоритетами Провінції Св. Миколая, стосовно яких Апостольський Нунцій висловив свої глибокі думки, в яких заохотив Ченців берегти свою ідентичність і бути їй вірними та не гнатися за сучасними модними течіями. Особливий наголос було зроблено на молитві монашої спільноти, яка є основою духовної формації і головною проповіддю монаха.

На завершення зустрічі Протоігумен подарував Апостольському Нунцію ікону Покровителя Провінції – Св. Миколая та інші пам’ятки про життя та історію Провінції.

Після спільної молитви Його Високопреосвященство Клаудіо Гуджеротті уділив від імені Святішого Отця усім Ченцями Провінції Св. Миколая своє Апостольське благословення для їхнього служіння на більшу Божу Славу та добро їхньої Провінції, цілого Чину і Церкви Христової.

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції