Smaller Default Larger

Подячна Свята Літургія у Монастирі Св. Миколая в М. Березному

31 грудня 2012 р., у Малоберезнянському монастирі була відслужена подячна Свята Літургія з нагоди закінчення старого і початку Нового 2013 року.

Служив Божестевенну Літургію, яка розпочалася о 22.00, Намісник монастиря Впр. о. Даниїл Дербаль ЧСВВ. У своїй проповіді, о. Даниїл, між іншим, звернув увагу на те, що перед нами виринає неодмінна істина нашого буття: «Все те, що чинимо ради нас самих, для нашої слави, з самолюбства, з самозакоханості, з пихи та гордості, – стає нічим, нічого не залишається. Воно назавжди страчене, ба навіть ставиться проти нас. Зате, все те, що ми робимо для прославлення Бога, з любові до Бога, для Бога, тобто ради нашого ближнього, для добра інших, – це залишається навіки, стає неоціненним скарбом, який вчинить нас назавжди щасливими. Навколо глибини цього закону повинно проходити наше життя, бо в ньому таємниця наших днів».

Також, о. Даниїл заохотив присутніх завжди бути вдячними, як Богові, від якого ми отримуємо неоціненні ласки, так і людям, за їхнє добро.

«Всі ми зібрались тут, щоб подякувати Господеві за цей прожитий рік! Стараймося бути Йому вдячними завжди, не забуваймо ніколи слова «ДЯКУЮ». Пам’ятаймо, що наше «дякую» приналежить перш за все та понад все Тому, від кого походить всякий дар, хто є джерелом всякого даяння, кому ми завдячуємо наше буття».

Після закінчення Літургії, була відслужена також Суплікація і молитва «Тебе Бога хвалимо!». Парафіяни отримали благословення Святими Тайнами і окроплення свяченою водою.

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції