Smaller Default Larger

«Веселі канікули з Богом» в Імстичівському монастирі

alt

14-20 липня 2014 р. у Василіянському монастирі в с. Імстичово (Іршавський р-н., Закарпатська обл.), відбувся літній християнський відпочинковий табір Веселі канікули з Богом.

Загальна назва табору і його структура взята з практики літніх таборів оо. Салезіян. Цьогорічний табір мав назву «Символи життя». Переплітаючи молитву, забави, рукоділля, Божественну Літургію і катехизації, основуючись на звиклих християнських символах-знаках, метою було навчити дітей шанобливого ставлення до святощів, навчити розуміти конкретні моменти християнського життя, християнську дійсність і практики. Багаторазово говорилося про Хрещення, Миропомазання, про життя у Христі, життя у спільноті, про Покаяння і Євхаристію – все це на простий дитячий манер. Велика гра – схожа на спортивне орієнтування на місцевості – стала своєрідним іспитом засвоєної науки.

Центром табору була Божественна Літургія, після обряду запалення світла: Христос-Світло приходить і освітлює кожного, а кожен з нас стає світлом для світу згідно з Його заповіддю; дає Себе нам у Причасті на життя вічне. Вступною частиною табору була історія про малого Самуїла (1 Сам. 3, 1-10), котрий зростає, поучається і служить в присутності Бога – біля Кивота і Світильника. Гаслом табору були слова Самуїла «Говори, Господи! Слуга твій слухає!». Діти приходили щодня передчасно, аби почути Слово Боже, весело з Богом провести час.

У таборі брали участь 30 дітей, які були поділені на дві групи і обрали собі назви «Українці» та «Християни».

Табір провадили з о. Ніканором ЧСВВ аніматори зі Львова: Надія Мирка, Олена Копак, Ірина Штикало, а їм допомагали з місцевої молоді Анна Добра, Тетяна Кушнір, Ніна Бердар.

о. Ніканор Ситар ЧСВВ

 

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

НОВИНИ ЦЕРКВИ

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції