Smaller Default Larger

Табір для дітей при Боронявському монастирі

alt

На дворі жарке літо, а в наших серцях палає вогонь Божої любові, який ми отримали під час табору в Бороняві 2014 року. Табір мав назву «Християнство в символах», девіз – «Хто знайде в символах Христа – той віднайде в собі життя».

З 29 липня по 02 серпня 2014 року відбувся табір для дітей та молоді, які приїхали з різних куточків Закарпаття. Всього нас було близько 150 осіб і зібрались ми тут у Боронявському монастирі для того, щоб прославляти Бога, щоб отримати нові знання, розкрити власні здібності та таланти і гарно провести час.

Першого дня відбулась реєстрація учасників, розставлення наметів та поділ дітей на групи. Цікавим було знайомство в групах, де аніматори використовували різні ігри, зокрема «Павутина», «Шторки», «М’ячик» та ін. Знайомство відбувалось весело, захоплююче, дітям було цікаво познайомитись з новими людьми, які з часом стали їхніми добрими друзями.

Кожного дня було відкриття табору, що починався з виконання гімну і підняття прапору України. Не менш захоплюючою була гра «Таємний друг», яка відбувалась по групах. Діти мали змогу не тільки отримувати подарунки від таємного друга протягом табору, але й дарувати іншим, робити приємні речі, тобто вдосконалюватись в Божих чеснотах.

Під час табору діти готували представлення, зокрема назву, гімн та девіз групи. Всього команд було сім і кожен зумів у своєму представленні розкрити тематику табору «Християнство в символах», цікаво та весело провести час. Кожного дня аніматори з дітьми танцювали банси. Діти були дуже задоволені, брали активно участі і сумлінно виконували всі рухи, які показували аніматори.

Важливим етапом були катехизаційні науки, які давали для молоді о. Мелетій Рішко та бр. Теодор Станинець та для дітей с. Партенія Школик. Під час духовних наук діти та молодь мали змогу більше дізнатися про символи християнства, віднайти в собі життя з Богом.

Кожного дня проводилась праця в гуртках, зокрема квілінг, майтер-класи, ліплення з глини, плетіння чоток та вервиці, вишивка, уроку танців та співу, уроки англійської мови. Під час гуртків діти мали змогу не тільки навчитися чомусь новому, але й вповні проявити власні здібності, розкрити свої таланти. В кінці табору всі мали можливість показати те, чому навчилися під час гуртків, зокрема виступили з піснею, виконали танець, представили роботи, виготовлені власними руками.

В один із днів табору відбувались козацькі розваги, які включали сім видів спортивних змагань. Всі брали активну участь та виконували завдання аніматорів. Під час козацьких розваг діти та молодь мали змогу не тільки показати свої спортивні здібності, але й підтримати одне одних, зміцнитись в дружніх відносинах, удосконалюватись в Божих чеснотах, виявляти свою любов та повагу до ближніх. Тішить те, що перемога для команд мала не основне значення, але участь та підтримка кожного, бажання розважитись.

Ніч… Зоряна та чарівна, яка захоплює своєю величністю, красою… Красою, яка створена Богом! Саме в такі зоряні ночі молодь збиралася біля ватри для того, щоб своїми піснями прославляти Бога. Під мелодійні звуки гітари молодь разом з отцями, сестрами й братами виконували різні патріотичні, українські та релігійні пісні.

Заключним етапом табору була вечірня Свята Літургія, співана вервиця. Протягом цілого табору діти мали можливість висповідатися та запричаститися, постійно відчувалася присутність Бога.

Особлива подяка Богу за чудову погоду, організаторам табору, зокрема о. Мелетію Рішко та Іванці Гудь, с. Анастасії Рішко, яка надавала медичну допомогу, аніматорам, які зуміли організувати добру роботу в групах та дітям, без яких табору і не відбулося.

Дякуємо всім за гарно проведений час з Богом!

Альона Перец

 

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції