Smaller Default Larger

Хресна дорога в Мукачеві

У четверту неділю Великого посту, 25 березня 2012 вулицями Мукачева відбулася молитовна Хресна дорога.

Хресна дорога розпочалась від греко-католицької церкви Архистратига Михаїла, що по вул. Підгорянській.

На першу станцію Хресної дороги прибув Преосвященний владика Мілан Шашік, який і очолив Хресний хід. Упродовж всього шляху дерев’яний хрест, на якому була вміщена частинка Чесного і Животворящого Хреста Господнього, почергово несли священики, лікарі, вчителі, держслужбовці, студенти, водії, богопосвячені особи.

Близько двох тисяч вірних бажали уявно пережити з Христом його дорогу до Воскресіння через Голгофу. На чотирнадцятьох молитовних зупинках відбувалися розваження над Страстями Христовими, священики виголошували духовні науки про значення хреста Господнього у нашому у житті.

На останній чотирнадцятій зупинці, яка відбулась біля греко-католицького храму Кирила й Методія, що будується в Росвигові, Високопреосвященний владика Мілан Шашік виголосив завершальну духовну науку, у якій подякував усім присутнім за спільну молитовну Христову ходу.

Після закінчення Хресної дороги, Владика Мілан відслужив для вірних, Архієрейську Святу Літургію, відтак уділив усім присутнім архіпастирське благословення.

За матеріалами: osbm-mukachevo.org.ua

 


 

ФОТОГРАФІЇ З ПОДІЇ:


Фото: mukachevo.net

Додати коментар


Захисний код
Оновити

НОВИНИ ЦЕРКВИ

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції