Smaller Default Larger

Молитва на підтримку захисників і захисниць України у війні з російським агресором

 

Ченці Василіяни Провінції Св. Миколая в Україні (з осідком на Закарпатті), разом з музичними колективами Великоберезнянщини, своєю молитовною піснею висловили підтримку захисникам і захисницям України у теперішній війні з російським агресором.

Вступне слово на початку молитви промовив Протоігумен Провінції Св. Миколая о. Франціск Онисько ЧСВВ.

«Хоч ми сьогодні далеко від Вас, які жертвуєте своїм життям у цій нелюдській боротьбі, захищаючи своїми грудьми нашу Батьківщину, – зазначив Протоігумен у своєму зверненні до захисників, – і нам, здавалось би залишається лише спостерігати за катуваннями і геноцидом України та її дітей, однак насправді ми є в серці кожного з Вас, щодня і щоночі.Нехай наша сьогоднішня молитва за Україну, яку ми молитимемось співзвучно з кожним із Вас, буде бодай крихітним вираженням Вам нашої підтримки, вболівання і безмежної вдячності».

«При цій молитві, – додав на завершення о. Франціск, – з ударами наших сердець лунають спільні з Вами оклики: В Ім’я Боже разом до перемоги! Слава Україні! Героям слава! Слава нашим Захисникам і Захисницям! Слава Ісусу Христу!»

Відтак пісню «Боже, Великий, Єдиний, нам Україну храни», проспівали три музичні колективи: Парафільний хор Малоберезнянського монастиря Отців Василіян (керівник Неля Глодан), Вокальний ансамбль Великоберезнянської дитячої школи мистецтв «Елегія» (керівник Руслана Бесараб) та Народний вокальний ансамбль Великоберезнянського Будинку культури «Ліптаки» (керівник Марія Микита).

 

  • Фото і відео: Михайло Микита

 

*******

*******

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

НОВИНИ ЦЕРКВИ

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції