Smaller Default Larger

Збори Настоятелів Провінції Св. Миколая та молитва за перемогу у війні та мир в Україні

 

22 березня 2022 р. Б., в Мукачівському монастирі Отців Василіян відбулася чергова зустріч Настоятелів Провінції Св. Миколая в Україні, яка цього разу проводилася в умовах війни в Україні з російським агресором.

Зустріч розпочалася з Молебня у монастирський каплиці, який був присвячений молитві за перемогу у цій війні та мир в Україні, як також за усіх воїнів, що захищають сьогодні Україну й тих, хто віддали за неї своє життя, як також за усіх жертв війни, вимушених переселенців, поранених, полонених і тих, хто все ще не зміг врятуватися.

Відтак Настоятелі та Ченці, які відповідальні за економічну сферу, зібралися разом з Протоігуменом для обговорення нових викликів, які виникли внаслідок війни в Україні, щоб на рівні кожного монастиря і цілої Провінції з якомога більшою дбайливістю продовжувати відповідати на них не лише в цей кривавий для України час, але й на майбутнє.

Також Протоігумен представив інші внутрішньо-провінційні документи, що стосуються життя і апостоляту ченців, які в свою чергу будуть представлені Настоятелями на рівні монастирських зборів.

Крім загального зібрання, цього дня Протоігуменом було скликано теж Засідання Провінційної Ради, для обговорення актуальних справ і проблем та прийняття відповідних рішень.

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

НОВИНИ ЦЕРКВИ

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції