Smaller Default Larger

Празник Мукачівської Чудотворної Ікони Божої Матері в Монастирі Отців Василіян у м. Мукачеві

 

14-15 липня 2018 р., в Монастирі Отців Василіян у м. Мукачеві відбулося відпустове святкування празника Чудотворної Ікони Божої Матері.

14 липня, в Навечір’я свята, була відслужена святкова Вечірня з Литією, яку очолив о. Михайло Станко, ЧСВВ – Намісник Малоберезнянського монастиря.

Під час Вечірніх богослужінь присутні співано молилися Вервицю до Пресвятої Богородиці.

О 21.00 розпочалася Божественна Літургія, яку відслужив о. Ілля Федорко, у співслужінні з Настоятелем Мукачівського монастиря о. Веніамином Довганичем, ЧСВВ та іншими священиками Василіянського Чину та Єпархії.

Після Святої Літургії всі процесійно направилися до монастирської церкви, де перед Чудотворною іконою Божої Матері відслужили молебень. Проповідь виголосив о. Йосафат Фітель, ЧСВВ.

У неділю, 15 липня, Архієрейську Божественну Літургію очолив правлячий єпископ Мукачівської греко-католицької Єпархії Високопреосвященний Кир Мілан Шашік. З ним співслужили Протоігумен Провінції Святого Миколая в Україні о. Андрій Белеканич, ЧСВВ, Настоятель Мукачівського монастиря о. Веніамин Довганич, ЧСВВ та інші священики Василіянського Чину та Єпархії.

Богослужіння звеличив співом хор «Базілеус», що діє при Мукачівському монастирі.

На завершення відбулося Водосвяття біля монастирського джерела та мирування.

Кожен, хто взяв участь у святкових заходах, мав можливість молитися перед Чудотворною іконою, яка розміщена у монастирській церкві.

 

Джерело:

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції