Smaller Default Larger

Свято Єхаристії: Перша Сповідь та Урочисте Святе Причастя у Малоберезнянській парафії оо. Василіян

 

Однією з найважливіших подій у житті кожної людини є Перша Сповідь та Святе Причастя, оскільки ми вперше починаємо спілкуватися з Богом, даємо Йому обітницю пройти свій життєвий шлях, сповідуючи християнські закони. Вся родина, у якій росте майбутній маленький християнин чи християнка старанно готується до цієї хвилюючої події, чекає на неї з нетерпінням, адже Перше Причастя – перепустка в особливий світ життя з Богом, Воно духовно збагачує і зміцнює дитину.

Починаючи з семи років, діти свідомо й добровільно приступають до Першої Сповіді і Урочистого Святого Причастя. Цій незабутній події передує велика підготовка, адже Перша Сповідь як перший у житті іспит. Вперше доводиться аналізувати свої вчинки, вперше про них треба щиро-щиро розповісти священику, покаятися перед Богом.

У нашій парафії ця надзвичайно важлива подія у житті найменших парафіян відбулася 26 та 27 червня 2019 р. Б. Атмосфера в ці два дні була дуже зворушливою та святковою, адже перша Сповідь і Урочисте Святе Причастя – це миті, які закарбовуються у серці на ціле життя. Діти сумлінно та ретельно готувалися до цього свята. Навчала діток Божої науки близько року с.Партенія Школик, ЧСВВ, Настоятелька Перечинського монастиря сс. Василіянок. Саме вона навчила дітей, яким має бути справжній християнин, за що ми щиро їй вдячні.

Таїнство Першої Сповіді відбулося 26 червня, напередодні свята Пресвятої Євхаристії, яке уділив о. Лука Буняк, ЧСВВ, Адміністратор монастирської парафії.

Своє Перше Урочисте Святе Причастя 2 хлопчики й 10 дівчаток отримали в саме свято Пресвятої Євхаристії, 27 червня. Все було дуже урочисто та святково. Усі діти були гарненькі, немов янголята. Перед Літургією діти разом з рідними та хресними батьками відновили хресні обітниці. Після цього зайшли в храм на Службу Божу, яку служив уже згадуваний о. Лука. Проповідь була побудована у формі діалогу священика із першопричасниками, де діти мали змогу продемонструвати отримані знання. Всі виявилися дуже активними.

По закінченні Святої Літургії з подячним словом від батьків виступила п. Аліна Коростіль, побажавши кожному першопричаснику Божого благословення і Божого зміцнення на дорозі християнського життя.

Після, слово було надано катехитці дітей – с. Партенії. Сестра- катехитка у своєму привітальному слові, зокрема, побажала винуватцям нинішнього свята зростати у християнських чеснотах: вірі, надії та любові. Наприкінці привітальне слово мав і о. Лука. Звертаючись до батьків, отець Лука подякував їм за зусилля у християнському вихованні дітей, а також заохотив і надалі виховувати своїх дітей у християнській вірі та прикладом свого життя передавати їм любов до Бога і ближніх. Першопричасникам отець побажав зростати у пізнанні Бога та його Слова, а також отець наголосив: «…нині свято цілої нашої парафії, адже дивлячись на цих дітей ми свідомі того, що вона розвивається та має майбутнє.» Подячні слова завершилися гучним многоліттям.

Після цього, о. Лука та с. Партенія вручили дітям пам’ятки з нагоди Першої Сповіді й Урочистого Святого Причастя та невеликі подарунки.

Свято закінчилося спільними світлинами та частуванням.

У неділю, 30 червня, після Божественної Літургії з нагоди свята Пресвятої Євхаристії відбулася традиційна процесійна хода зі Св. Тайнами навколо монастирського храму. Під час урочистого ходу отці та вірні співали частини Благальної пісні – Суплікації, а діти-першопричасники розсипали пелюстки квітів, йдучи перед Євхаристійним Ісусом.

 

  • Марина Цинканич,
  • мама першопричасника

 

Таїнство Першої Сповіді

(26 червня)

 

 

 

Свято Пресвятої Євхаристії - Урочисте Святе Причастя

(27 червня)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Суплікація та процесійна хода із Святими Тайнами

(30 червня)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

НОВИНИ ЦЕРКВИ

Історія ЧСВВ OSBM

Історія Провінції

Історія монастирів

Помʼяник Провінції